Проєкти учнів екошколи

Мета проєкту - привернути увагу учнів до екологічних питань, сталого розвитку. Допомогти учням створювати, прораховувати, захищати власні проєкти. Та – пишатися ними!

Шкільна екологічна лабораторія
check
Реалізований

Шкільна екологічна лабораторія

Школа: Дубриницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Дубриничі, Ужгородський район, Закарпатська область

Куратор: Шоляк Катерина Василівна

Опис проєкту: Eco Lab – простір для проведення екологічних досліджень. Наявність невеличкої лабораторії дозволяє виконувати дослідницькі проекти. Учні мають змогу досліджувати якість ґрунту, визначати біологічне та хімічне забруднення води, проводити біоіндикацію чистоти повітря, визначати наявність нітратів у продуктах та ін.

Отримана сума: 20 000
Рекуперація. Енергозбереження
check
Реалізований

Рекуперація. Енергозбереження

Школа: Ладижинський навчально-виховний комплекс №1(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад). Ладижинська Т.Г, Гайсинського району, Вінницької області

Куратор: Бурдейна Тетяна Іванівна

Опис проєкту: Покращити освітнє середовище та створити безпечні і максимально комфортні умови у шкільному приміщенні завдяки встановленню рекуператора, що позитивно вплине на стан здоров'я учнів, покращить емоціййний фон та заощадить вокристання електроенергії.

Отримана сума: 15 000
Еко-лабораторія GreenSchool
check
Реалізований

Еко-лабораторія GreenSchool

Школа: Запорізький навчально-виховний комплекс 109, м. Запоріжжя

Куратор: Власенко Марина Василівна

Опис проєкту: Проєкт представляє собою створення еко-лабораторії, де діти будуть досліджувати структурно-функціональну різноманітність клітин та методи селекції рослин. Потім насіння вирощується під фітолампамии. Вирощені рослини планується навесні висадити в ґрунт з метою озеленення пришкільної ділянки.

Отримана сума: 10 000
Шкільне подвір’я – дзеркало мого мікрорайону
check
Реалізований

Шкільне подвір’я – дзеркало мого мікрорайону

Школа: Полонська гімназія об’єднаної територіальної громади Хмельницька обл. м.Полонне

Куратор: Маївка Світлана Вікторівна,

Опис проєкту: Встановлення на шкільному подвір'ї інформаційного стенду, де висвітлюватиметься корисна інформація щодо захисту та збереження довкілля. Стенди також облаштовані сонячними панелями, завдяки яким можна заряджати учнівськи гаджети.

Отримана сума: 25 000 грн.
Безконтактний питний фонтанчик з модулем видачі в пляшку
check
Реалізований

Безконтактний питний фонтанчик з модулем видачі в пляшку

Школа: Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради

Куратор: Школоберда Оксана Михайлівна, shkoloberda@shoctka-licey.com

Опис проєкту: Встановлення безконтактного питного фонтанчику РФ1-4К у школі спритиме: економії води; зменшенню контакту з поверхнями, яких торкається велика кількість людей; полегшенню праці техпрацівників, використанню очищеної питної води (фільтри добирались у відповідності до аналізу води, який проводила СЕС. Вода до цього моменту мала неприємний присмак і запах іржі); профілактиці інфекційних хвороб, зокрема зараженню на COVID-19.

Отримана сума: 10 000 грн.
Безконтактна економія води
check
Реалізований

Безконтактна економія води

Школа: Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради»

Куратор: Школоберда Оксана Михайлівна, shkoloberda@shoctka-licey.com

Опис проєкту: Встановлення сенсорних насадок на 20 наявних у школі точок подачі води (класи, їдальня, місце для пиття, туалети) сприяє: -Економія води до 50-70%. -Зменшення суми платежу за централізоване водопостачання і водовідведення. -Безконтактне миття рук, що так важливо при поширенні COVID-19. -Уникнення зайвої трати води: якщо забули вимкнути, то кран через 3 хвилини автоматично вимикається. -Формуванню санітарно-гігієнічних навичок в учнів (для тих, хто не любить мити руки, спрацьовує інтерес до чогось незвичного) -Полегшується праця обслуговуючого персоналу по догляду за точками водопостачання.

Отримана сума: 15 000 грн.
Виготовлення еко-паперу
check
Реалізований

Виготовлення еко-паперу

Школа: КЗСОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей», м.Суми

Куратор: Сагура Галина Федорівна, gsagura71@gmail.com

Опис проєкту: Виробництво екопаперу є важливим й актуальним для освітніх установ, адже дає можливість повторно використати папір, скоротити кількість паперових відходів. Проєкт дасть можливість налагодити процес виготовлення екопаперу із використаних шкільних зошитів та інших паперових відходів

Отримана сума: 15 000 грн.
Розумні крани
check
Реалізований

Розумні крани

Школа: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Мирноградської міської ради Донецької області

Куратор: Никитова Наталія Петрівна, natnik0415@ukr.net

Опис проєкту: На початок 2020/2021 навчального року доступні для використання 300 учням та 50 працівникам школи сучасні «Розумні крани», що допомагають ощадливо користуватися природними ресурсами. Цей проект є важливим і актуальним, адже у школі вода подається за годинами від 6.00 до 9.00 та від 18.00 до 21.00. Тобто у той час, коли діти знаходяться у школі, води у крані немає. Також цей проєкт дасть можливість впроваджувати екологічну стратегію економного споживання води, допоможе створити сучасні санітарно-гігієнічні умови для дітей та працівників школи.

Отримана сума: 15 000 грн.
Створення екокуточку
check
Реалізований

Створення екокуточку

Школа: Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»

Куратор: Платко Ірина Володимирівна platko_irina@ukr.net

Опис проєкту: Створення екологічного куточку, на території якого будуть рости дерева, кущі, квіти, буде встановлено три компостера для створення плодючого ґрунту та теплицю для вирощування овочів та зелені. Куточок буде місцем,яке виховуватиме екологічно свідомих особистостей, місцем зустрічей учителів, учнів та батьків, тобто, всіх партнерів освітнього процесу. Саме тут учні та дорослі, і, сподіваємося, навіть батьки проводитимуть цікаві заняття на теми, що навчатимуть дбати про природу, про навколишній світ, заощадливо споживати та розумно використовувати природні ресурси. У двох компостерах перегниватиме листя, адже територія школи має декілька гектарів та більше сотні дерев.1 компостер «перетравлюватиме» рештки їжі з шкільної їдальні.Плодючий ґрунт та органічне добриво ми використовуватимемо для підживлення городу, клумб, овочів у теплиці.

Отримана сума: 25 000 грн.
Утилізація вторсировини з метою енергозбереження
check
Реалізований

Утилізація вторсировини з метою енергозбереження

Школа: Новояворівська ЗОШ №2 І-ІІІст.

Куратор: Бонішко Діана Станіславівна diana_bonishko@yahoo.com

Опис проєкту: Сортування вторинної сировини (макулатура, пластик, батарейки). Таким чином школа зекономить на вивозі сміття та зменшить його об’єм, мінімізує навантаження на сміттєзвалища. А на заощаджені кошти придбає енергозберігаючі лампи для всіх приміщень школи.

Отримана сума: 20 000 грн.